computer85
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

به کجا اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟

5 مشترك

به کجا اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟ Empty به کجا اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟

پست  beyk السبت 21 فبراير 2009 - 15:13

سلام
به کجا اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟
اصلا اگه شما بودید چی کار می کردید؟؟
1 ترم زحمت بکشی بعد به جای برگه ضمیمه ای که سر امتحان به مراقب دادی رو واست 0 در نظر بگیرن...
کاش اصلا نمی فهمیدم شاید اون جوری لااقل به قول استاد باطنی دلم نمی سوخت
شاید درک نکینید اخه دیگه همه عادت کردن جلو اسم من نمره های 10 و 11 ببینن...
نمی دونم چی بگم امااگه اون برگه تصحیح میشد شاید 2.5 تا 3 نمره به نمره 13 ام اضافه میشد یعنی تقریبا 0.5 نمره اضافه شدن به معدل...
واقعا باید از کی دلخور بود؟؟؟
از مراقبی که برگه رو ضمیمه نکرد؟
از کسی که اسم هارو توی لیست بیرون از جلسه نوشت اما تو لیست مراقبی که باید سر کلاسش می نشستم ننوشت؟
یا از دانشگاهی که 1 کلاس رو به اصطلاح اختصاص داد به دانشجویانی که اسمشون تو هیچ لیستی نیست؟بدون در نظر گرفتن رشته یا لا قل درسی که اون روز امتحانشو دارن؟؟؟؟؟؟؟
کلاسی که هر دانشجو رشته اش با دانشجو های اطرافش فرق می کرد و اون قدر هرج و مرج بود که صدا به صدا نمی رسید...
تقریبا 15 دقیقه از امتحان گذشته بود و هنوز برگه ای دست من نرسیده بود..
واقعا من می بایست به خاطر این همه اشتباه مجازات بشم؟
ببخشید اگه حرفامو به شما گفتم چون گوش شنوایی واسه گفتن این حرف ها پیدا نکردم...
نه واسه دانشگاه و نه واسه مسئولان بلکه واسه خودم متاسفم...

beyk

تعداد پستها : 35

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

به کجا اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟ Empty ////

پست  david2007 السبت 21 فبراير 2009 - 15:43

با سلام.... خوب اومدید دانشگاه که این چیزا رو تجربه کنید .
به قول یکی از اساتید بزرگ »
دانشجویی که تو دوران دانشجویی درس حذف نکنه
دانشجویی که درسی رو نیافته
دانشجویی که مشروط نشه
دانشجویی که سر امتحان تقلب نکنه
دانشجویی که یه ترم کلا بدشانسی نیاره
دانشجویی که فقط درس بخونه و از همه تفریجات روزانه و کوهانه و بیابانه و دشتانه و دریانه معلق بمونه
دانشجویی که نره بادی جامپینگ
دانشجویی که سر کلاس با استاد جرو بحث نکنه
دانشجویی که نتونه نمره 10 یا 11 یا 12 بگیره
دانشجویی که همه رو خراب کنه یه درس رو 20 بگیره (خودم)
دانشجویی که بهترین سال های عمرش یعنی 21 22 23 24 رو بشینه فقط درس بخونه
یک دانشجوی کامل نیست Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
حالا برای شما اینجوریه . ای کاش برای ما هم اینجوری بود .
البته ما نمیزاریم کار به صفحه دوم بکشه . دیدیم نمره پاسی میگیریم دیگه به بقیه سوال ها که یزره سخت باشه کاری نداریم cyclops .
انشالله من نیت کردم ترم آخر رو مشروط بشم تا همه چیز خوب پیش بره cherry
اینا همش خاطره است . Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

david2007

تعداد پستها : 126

http://haminazdki.blogfa.com

به کجا اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟ Empty مقصر ماييم!!!

پست  Movahedi السبت 21 فبراير 2009 - 16:56

سلام
اتفاق ناراحت كننده اي بود Sad
نمي دونم واقعا تو اين مسئله مقصر اصلي كي بوده ولي چيزي كه واضحه هيچ كس نمي تونه منكر خطاي مسئولان مربوطه ي دانشگاه و كم كاري تو انجام وظيفه شون بشه ،امروز اين اتفاق براي تو افتاد شايد فردا هم براي ما!
مايه ي تاسفه كه:
"کلاسی که هر دانشجو رشته اش با دانشجو های اطرافش فرق می کرد و اون قدر هرج و مرج بود که صدا به صدا نمی رسید...
تقریبا 15 دقیقه از امتحان گذشته بود و هنوز برگه ای دست من نرسیده بود.."
كاش مي شد اين رو به جاي مطرح كردن تو فروم به گوش مسئولان مربوطه مي رسوندي ،مطمئنا در جهت حل مشكلت كاري مي كنن...
شايد به قول دوستمون تو دانشگاه هممون حتما مجبور به تجربه اين جور مسائل مي شيم اما نيومديم كه اينارو تجربه كنيم و ساكت بمونيم، اومديم هم تجربه كنيم و هم كمك كنيم ديگه اين نا عدالتي ها نباشه ،هر دانشگاهي هم حسن هايي داره وهم عيب هايي، اما اين ماييم كه بايد عيب هارو به حداقل برسونيم و كمك كنيم تا يه دانشگاه ايده آل داشته باشيم
ببخشيد تنها كمكي كه از دست من بر مي اومد ابراز همدردي با تو بود اما شك نكن كه غصه خوردن تو هيچ مشكلي رو حل نمي كنه.
موفق باشي
Movahedi
Movahedi

تعداد پستها : 31

به کجا اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟ Empty رد: به کجا اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟

پست  Zamanian الأحد 22 فبراير 2009 - 14:32

دوست عزیز سلام
واقعا حق داری من هم خیلی از این بابت ناراحت شدم
ولی کاملا با نظر آقای شعبان پور مخالفم، دانشجویی تجربه کردن این مسایل نیست،البته شاید شوخی کرده باشن ولی من فکر میکنم شوخی با این مطالب درست نیست.
نمیدونم چرا توی این دانشگاه همه بر ضد درس و دقیقا بر ضد دانشجوی واقعی بودن فکر میکنند؟ یک سوالی دوست مهمانمون مطرح کرده بود که هدفتتون از آمدن به دانشگاه چیه؟ سوال خوبی بود. یعنی واقعا ما اومدیم دانشگاه که مشروط بشیم نمره هامون 10 و11 بشه؟؟
البته این صحبتی که آقای شعبان پور نوشته بودند نقل قول بود من نمیدونم کدوم استاد اینو گفته .
به نظر من ما باید با شنیدن این حرفا ناراحت بشیم. خانم موحدی به نکته خوبی اشاره کردند تقصیر خودمونه. اگه کسانی که قبل از ما دانشجو بودن با این مسائل مقابله میکردن امروز کسی به خودش اجازه نمیداد که دانشجو بودن ما رو زیر سوال ببره!
خانم بیک شما حق دارید اگه اعتراض هم کنید جوابی مشابه با این صحبت ها میشنوید ولی به نظر من امروز ماییم که باید این دیدگاه رو تغییر بدیم .گفتن این موضوع به مسئولان اگرچه ممکن است بی فایده باشه ولی لااقل این تاثیر رو داره که از این به بعد ما رو به خاطر گرفتن حقمون مسخره نکنند.
به نظر من شما حتما این مسئله رو پیگیری کنید
Zamanian
Zamanian

تعداد پستها : 60

به کجا اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟ Empty //

پست  david2007 الأحد 22 فبراير 2009 - 15:17

سلام بازی رو دیدید .. چجوری بود ؟

david2007

به کجا اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟ Empty ///

پست  david2007 الأحد 22 فبراير 2009 - 15:29

خوب دوباره سلام . بازیه جالبی بود
من به همه ی این حرفایی که زده این فرد ایمان دارم . نو ایران یا تو هر جای دیگه . ما به سرف درس خوندن نباید بیایم دانشگاه . این چیز خیلی عادیه . کسی که میاد دانشگاه باید یک ایدولوزِی داشته باه. دانشجو یعنی بره دنبال دانش .
بیاید مقایه کنیم .
چند درصد افرادی رو که نمره بالا میگرن تو همون درس چند تا کتاب خوندن . تو دانشگاه ما بینی این همه شاید دو نفر
چند درصد متوجه شدن که رشته کامپیوتر چیه .
چند نفر که داشتن سی پلاس پلاس میخوندن فقط نشستن کتاب رو خوندن میتونم بگم 98 درصد .
حرف زیاده و نمیشه گفت چون الان ترم 6 است . اگر ترم 2 بودیم میتونستم بیشتر از این حرف بزنم اما آب نیست و ماهی داره می میره .ولی امیدی نیست حرف ها اثری کنه .
بهر حال امیدوارم ازاین ترم اینجوری نباشه .
بهر حال قصد اهانت نداشتم .
من اون بالایی ها رونوشتم بگم که دانشجو باید این ها رو هم داشته باشه . یعنی می تونه مشروط نشه و نمره خوب بگیره ولی تفریجش هم بکنه . میدونم همه ی حرفام متانقضه ولی بهتر از این نمتونم بگم تا کسی متوجه نشه و بهتر از این می تونم بگم ولی جاش نیست .
یاعلی

david2007

پست  beyk الأحد 22 فبراير 2009 - 15:33

سلام
مرسی اما جالبه که یکی به ادم دلداری میده و دیگری....
اما نه تنها مسئولان دانشگاه از بیگیری توسط دانشجوها نفرت دارند دانشجویان هم از این مسائل بدشون نمیاد بلکه این مشکلات رو متعلق به خودشون میدونن...
دوست خوبم خانم زمانیان هم واقعا لطف دارن چون خودشون با این مسائل زیاد درگیر شدند خوب درک میکنند
دوست عزیزم خانم موحدی هم راست گفتند"مقصر خود ماییم..."
اما من کوتاه نمیام امروز هم خانم باطنی رو دیدم و جالب اینجاست که همه می گن "بی خیال شو....!!!!"
هر طور شده بیگیری میکنم... شاید نمره ای بم تعلق نگیره اما به قول دوستمون"لااقل این تاثیر رو داره که از این به بعد ما رو به خاطر گرفتن حقمون مسخره نکنند...."

beyk

پست  david2007 الأحد 22 فبراير 2009 - 16:00

ببخشید .. فکر کنم منظورم رو بد متوجه شدید . من اصلا نگفتم نمره خوب بده .. من اصلا نگفتم که نباید آدم حقش رو بگیره .. اگر این وضع برای من پیش میافتاد اگر نمیتونستم داخل دانشگاه حلش کنم مطمین باشید بیرون دانشگاه خیلی جالب تر حلش میکردم . ولی بهر حال شما ار راه درستش برید .
این مطالبی رو که گفتم هم گفتم باید بخضی از پروژه های یک دانشجو باشه و فراموش نشه .
نمیدونم چرا برداشت بدی کردید !!

david2007

به کجا اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟ Empty آمار از كجاست؟؟؟؟؟؟

پست  Movahedi الأحد 22 فبراير 2009 - 17:00

سلام
دوباره اومدم نه براي همدردي مجدد، فقط اومدم چند تا سؤال بپرسم برم
آقاي شعبانپور صحبت هاي جالبي كرده بودن، البته ما مي دونيم ايشون منظوري ندارن ولي كم هوش ترين افراد هم متوجه يه سري نكات نهفته تو اين حرفا شدن، براي همين مي خوام از ايشون چند تا سؤال بپرسم:
شما كلا با چند درصد دانشجويان ارتباط(منظورم در حد داشتن اطلاعات كافي از اونها) دارين كه اين طور با اطمينان درصد صادر مي كنيد؟
ورودي هاي 85 رو هم كه در نظر بگيريم فكر كنم 100 تا بالا مي زنه و البته جمعيت دختران به مراتب بيش تر از پسراست،تعداد زيادي از دوستان من اصلا شمارو نمي شناسن(نمي دونم شايد شما اونارو بشناسيد!!!!!!!!)پس اونها رو در نظر نگرفتيد،مي خوام بدونم اگه شما فقط از عده ي كمي اطلاعات كافي دارين يعني بايد بقيه رو جزو دسته اي تلقي كرد كه بدون بار علمي ليسانس مي گيرن؟
من هيچ ادعايي در اين باره ندارم و نمي گم دانشجوي فعاليم ولي دور خودم افراد زيادي رو مي بينم كه خلاف نظر شما از بار علمي زيادي برخوردارن،خيلي خوبه آدم وقتي آماري مي ده براي اون سندي داشته باشه، البته شايدم حق با شماست پس لطفا مدرك بيارين..
يه چيزي كه فكر كنم نياز به دانشگاه اومدنم نداره(من كه در دوران طفوليت مامانم يادم داد) اينه كه هيچ وقت حرف كسي رو بدون دليل قبول نكن، حرف شما براي ما سنده ولي براي عده اي كه ميان سايت و شمارو نمي شناسن مي گم!
"چند درصد افرادی رو که نمره بالا میگرن تو همون درس چند تا کتاب خوندن . تو دانشگاه ما بینی این همه شاید دو نفر"
انصافا اين 2 نفرتون برام خيلي جالب بود Shocked
"چند نفر که داشتن سی پلاس پلاس میخوندن فقط نشستن کتاب رو خوندن میتونم بگم 98 درصد ."
از حق نگذريم 98 درصدم جالب بود Smile
آخه اين همه اصرار براي اعلام آمار نادرست براي چيه؟ Question
ولي درسته در كنار درس تفريحم لازمه، كي گفته غلطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما قصد اهانت نداشتيد منم همين طور Embarassed
تو صحبتاتون گفته بودين اميدي نيست حرفا اثري كنه منم همين طور Very Happy
در آخر منتظرم كه منابع جامع و كامل آماريتون رو در اختيار ما هم بگذاريد
متشكرم
Movahedi
Movahedi

تعداد پستها : 31

به کجا اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟ Empty حت داره بالا میگره

پست  david2007 الأحد 22 فبراير 2009 - 19:01

سلام .. من مگه زییس موسسه آمارم ؟؟ در کل نیستم ولی گفتم دو نفر چون واقعا دو نفر بودند .. چه تو دخترای 85 چه تو پسرای 85 .. چون این دو نفر بار علمیشون زیادی زیاد بود گفتم 2 نفر تازه 98 درصد هم نه 98.9999 بودند شاید اغراق هم بود . منم حرفی رو بدون سند و مدرک قبول نمیکنم .
شما چه افرادی رو می شناسید تو دانشگاه که بار علمی زیادی دارند . خوب باز من نمیخوام زیاد جلو برم ولی در کل این بار هلمی این دوستان برای شما زیاده ؟؟ یا نه برای همه ی دوستان . البته شاید دو نفر شاید 5 نفر شاید 6 نفر شاید 10 نفر شاید 15 نفر ولی بهر حال فکر میکنم جمعیت 90 نفره تقریبا دختر شاید و 40 نفره تقریبا پسر شاید و کاردانی ها که نورالا نورند هم روش بهر حال اونارو حساب نکنیم و یک دانه تقسیم روی این سیگما انجام بدهیم و بشود 15 بر روی 130 تقریبا و اگر کار دانی ها هم اضافه بشود میشود 18شاید 150 نمیدونم ماشین حساب یگه که شما خیلی کم تر از اون درصد یعنی 98 درصد فرمودید خوب اگر نمیدونی نگو مگه مجبوری بگی که میشه 0.12 یعنی میکنه 12 درصد یعنی یزره بالاتر از اون چیزی که من گفتم ..من چی گفته بودم .. ؟

خوب اگر گفتم 2 نفر چون واقعا فکر میکنم این دو نفر اطلاعاتشون حتی از برخی از اساتید بیشتره ! من که هیچی باید حالا حالا ها یاد بگیرم ولی این دوستان انصافا اطلاعاتشون بالاست . درضمن فقط یکی از این دوستا 85 می باشد اون یکی 84 ..
بهر حال من نظرم گفتم . و نگفتم که کسی هم حرفم رو قبول کنه . اصولا گفتم که حرفم رو قبول کنید و تلاش بیشتری کنیم . !
خوب مثلا خود شما و دوستان شما در ترم دوم که برنامه سازی پیشرفته داشتیم به جز کتاب فمی و شاید هم قلزم آیا چیز دیگه خوندید .
انصافا برای درس مدار منطقی شما چند تا کتاب خوندید ؟
برای درس اسمبلی چندتا ؟
برای درس زبان تخصصی چی ؟
آیا برای درس تاریخ اسلام به جز کتابی که معرقی کردند یا جزوه ایی که استاد داد کتابی دیگر خوندید .
برای معارف ؟
برای متون اسلامی حتی ؟
برای همین وصیت نامه امام آیا رفتید کتابش رو بگیرید و بخونید و یا کتاب قانون اساسی ایران رو خوندید ؟
برای ..
برای ..
اینها همش یه پرسشه . فقط وقتی دوستان رو می بینیم که در دانشگاه های دیگر مثل صنعت یا امیر کبیر یا حتی خواجه نصیر یا تهران به جز کتاب های خودشون اینا رو هم میخونن . به نظر شما باید چه فکر در مورد دوستان داخل یونی بکنیم . !
من اصلا نمی گم نمره خوب بده و اصولا این آمار هم شاید کمی اغراق بود محض شوخی ! ولی شرایط ما از حیلی از دانشگاه های تهران بدتر داره میشه واین یه چیز مسریه !! به ترم های پایینی هم داره کشیده میشه .
من اصلا نمیگم درس دانشگاه رو نباید خوند . اصلا اصولا کسی که درس دانشگاه رو نمیخونه نباید بیاد یونی و وقت خودش رو تلف کنه واینجوری به خودش ظلم میکنه . و اصولا با این کار خودش رو گذاشته سر کار . و این رو هم بگم کسی که نمره ی بالایی میکره حتما یه چیزی تو چنته داره و من به هیچ عنوان قصد توهینی ندارم .
یهر حال ..
ببینید مثلا خود من . من تو ترم پیش میانگین درس خوندن وسر کتاب بودنم هفته ایی 50 ساعت بود بی احتساب جمعه ها که از ساعت 5 شروع به خوندم میکردم ولی بر اثر یک اشتباه کوچک در برداشتن انتخاب واحد 4 تا امتحانم پشت سر هم افتاد و واقعا دیگه اون قدر از رفت و آمد خسته بودم که حوصله حتی امتحان دادن رو هم نداشتم . و این باعث شد که بقیه رو هم خراب کنم .. اصلا نمیدونم نظریه رو چجوری دادم چون دیگه اونقدر خوابم میومد که سر کلاس سرم داشت میخورد به میز .. من تنها چیزی رو که یادمه هیچکدوم اط سوالات نظریه رو از راهی که استاد گفته بود حل نکردم و همش راه حل های خودم بود .البته فکر کنم بازم اغراق کردم Surprised .. ولی بهر حال
بچه های دیگه هم اینجورین .
در ضمن یادتون باشه کسی که اطلاعاتش زیاد باشه باید خوب هم برسونه .. من با این دوست 84 هم ترم چهارم آشنا شدم .. واقعا فکر نمیکردم کسی پیدا بشه که اینقدر اطلاعات داشته باشه . البته تحصین برانگیز تر قدرت انتقالش بود . یکی خوبه ولی بلد نیست انتقال بده .. یکی بلده انتقال بده ولی خوب نیست . حالا کی خوبه که خوب نیست من نمیدونم .
بینید یکی ازدوستانم در داشنگاه امیرکبیر ورشته معدن است و هم اکنون به دلایلی که باعث افتخار ماست داره دورشته ایی میخونه معدلش هم تو این دانشگاه دومه همیشه .حالا از استعداد این فرد رو کنار بزاریم خودش قرار هر نوع تفریجی رو میزاره ... .
ای خدا .. همیشه حرفش اینه که آدم یا نباید 20 بگیره یا اکر 20 میگره باید پایبیتی که گرفته وایسته . نباس جا بزنه . باید 20 هم جانبه تو هر بعدی براش گرفته باشه باز من جلوتر از این نمیرم..
البته نمیخوام کسی رو نا امید کنم اینا رو میگم تا شما هم بدونید .. این دانشگاه بدرد هیچکی نمیخوره . این دانشگاه هیچ برنامه ریزیی علمی نداره این دانشگاه خراب شده ایی بیش نیست
همه ی دانشگاه های دولتی و حتی برخی آزاد ها برای ورودی هاشون همیشه یک کلاس توجیهی و پرورشی میزارند.بچه هایی که تواین زمینه موفق بودند رو میارن تا براشون صحبت کنند . خوب خودمونیم این نوع دانشگا ه ها پیشرقت میکنند و پشرفت یک یونی یعنی پیسرفت اکثریت اعضای اون . یعنی اینکه اگر در دانشگاه خواجه نصیر حدودا 45 یا 50 نفر امضا کنند که باید رییس دانشگاه عوض بشه .خوب عوض میشه ولیاینجوری نیست اینجا .. وقتی تو دانشگاه دولتی استادی وارد اتاق کارمندی میشه اون کارمند با نهایت احترام ازجاش بلند میشه و استاد هم بهمون نسبت بهش احترام میزاره.. ولی توی دانشگاه ما همه واسه ما رییسند . همه تو اتاقشون امپراطوری باز کردند . یسری حتی بلد نیستند حرف عادیشون روبزنن یا اصلا حال این کار روندارن. خوب وقتی هر کسی میاد تویونی اینجوری میشه . شاید شما برخورد کارمندان رو با اساتید ندید . آیا این درسته که یه کارمند که مسولش فقط اموری محدوده با یک استاد جلوی جمعی از دانشجویان برخورد زننده داشته باشه . نمیدونم شاید شما این صحنه هارو ندید . البته این رو هم بگم تو دانشگاه های دولتی هر کسی سر هر کاری نیست . رفتار مناسب نشونه هیچ نباشه نشونه مدرک تحصیلی افراد هستند . و واقعا تحسین بر انگیزه . این هایی که گفتم حرفای من نیست . حرف همین استادهای این دانشگاه هم هست که واقعا بعضی هاشون عالی هستند .
بهر حال .. میخواید یه مثال دیگه ایی بیارم .
خوب میارم . ترم استاد باطنی یادتون هست کلاس چقدر سرد بود . کی اومد . اصلا یه کارمند چه حقی داره با دانشجو دهن به دهن بشه . و جلوی استادی بهش بگه تو دروغ میگی یا دروعگو هستی . یه کارمند چه حقی داره بدون درزدن وارد کلاس استاد بشه . خوب آدم وارد طویله ههم بخوام بشه در میزنه (البته ببخشیدا دیگه مجبور م واضح تر بگم ) بعد همین کارمند اونقدر بتونه اطلاع داشته باشه که کی رفته پیش معاون دانشگاه و کی نرفته . من حالا کاری ندارم ولی صبر زیاد من بعضی جاها باعث خشم زیاد من میشه و اگر حلوی استاد این حرف هارو به من نوعی میزد انصافا نمیزاشتم سالم از اون کلاس بره بیرون . ولی خوب باز طرف مقابل صبر به خرج داد .
یا برای همین دوست مون که این تاپیک رو ایجا دکردند و این حرفا روزدند . ..کی مقصره ؟ آیا دانشگاه مقصر نیست . چرا دانشگاه مقصره . چونکه ما مقصریم .. چرا ما مقصریم چونکه. یسری تو لاک درس خوندن هستند و یسزی بیخیال درس خوندن . تعداد اندکی هم بین این دو . چون که هنوز دانشجویان این دانشگاه به اون فرهگ لازم برای اعتراض دست پیدا نکردند . واقعا نکردند . واقع افکر نمیکنید اگر اعتارض وسیعی صورت میگرفت همون آسانسورهایی که تو گمرگ افتاده رو میاوردند . این همه یه بنده خدا اس ام اس داد که بیاید اعتراض کنیم کدوم یک از شما ها اومدید . بینید بعضی از حرفا و اسم هارونمیشه گفت ولی همین قدر بهتون میگم که دارن ازبیخیالی دانشجویا ن استفاده میکنن . و باز هم این حرف من نیست وحرف ااستاد هایی معتبر این دانشگاه است و یکی از مقامات این دانشگاه هم اذعان داشتند به همین قضیه .
البته فکر کنم باز به درازا کشید حرف زیاد است شب ها هم کم و قلندر هم دیگر وقتی برای خواب ندارد پس تا صبح بیدار است تا دیگران بخوابند .
بهر حال امیدوارم که منظورم رو به بدی برداشت نکنید .
من میگم 98 درصد شما بگو هیچ درصد ؟؟ .. مالبات نداره .. اینجام توبیخ و ننبیه نداره .. اینا رو هم من ننوشتم .. همش رو هم تکذیب میکنم Smile Smile Smile Smileاین ها همه برداشتی آزاد از یک واقعه بود !

david2007

پست  ????? الإثنين 23 فبراير 2009 - 17:21

دوستان عزیز سلام
جالب بود خیلی هم جالب بود، من نوشته ی دوستان رو خوندم شکی نیست که حق دوستمون ضایع شده ولی نکته ای که برام مبهم بود قضیه 98% و 2 نفر بود که david 2007 بازگو کردن و بعد جوابی که دوباره گذاشته بودند که هیچ ربطی به این مسایل نداشت.
حالا اینکه چند نفر درس میخونن آیا به بی احترامی به دانشجویان یا اساتید یا اصلا اعتراض نکردن دانشجویان ربطی داره یا آیا گرفتن حق با درس خوندن منافاتی داره؟ البته خب دوستمون David 2007 هم حق دارن از وضعیت دانشگاه شاکی باشن منم شاکی بودم یادتون می آد در تاپیکی که با عنوان حرفهای دوستانه گذاشته بودم، ولی اونجا کسی این مسائل رو بازگو نکرد که هیچ به من گفتید ناامیدم درسته؟
آیا این مسایلی که david 2007 گفته بودن با هدف ما از آمدن به دانشگاه مرتبط نیست یا اینکه چند نفر درس میخونن؟
ولی من اون موقع از حرفای دوستان یک چیز خوبی یاد گرفتم که حالا دانشگاه ما بد بچه ها بد اصلا زمین و زمان بد ما باید چی کار کنیم؟ ما هم بد باشیم همه چیز درست میشه؟ اگه ما هم درس نخونیم مشروط بشیم نمره های پایین رو جزو پروژه دانشجوییمون قرار بدیم روی همه ی مسئولان و دانشگاه رو کم میکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر کردین قبل از ما کسی نبوده که این کارو بکنه؟ من فکر میکنم الان ورودی 79 یا 80 هم داشته باشیم!! خب آخرش که چی؟ بخونین یا نخونین به حالتون فرقی نداره بستگی داره خودتون چی دوست داشته باشین.از چه کاری لذت میبرین حالا مهمه که اوضاع چه جوری باشه؟ نهایتش اینه دیگه نه؟ هرچند که موافق بودم که باید کاری انجام بشه ولی خب هرکسی یه جوری دوست داره یکی تفریحش درس دانشگاه است یکی دیگه تفریحش خوندنه 100 تا کتاب برای یک درسه یکی اصلا تفریحش سینما است حالا باید این افراد رو به خاطر علاقشون محاکمه کرد؟ یا علاقمونو تحمیل کنیم؟
من فکر میکنم باید بی احترامی صورت نگیره، من وشما همه مون به خوبی میدونیم که کجا داریم درس میخونیم ولی خواهشا بهانه گیری دیگه بسه.
اگه این جوری باشه من هم به ازای تک تک نمره هام که سهله برای تک تک وقایع تلخه زندگیم میتونم به جز خودم دنبال مقصر تو زمین و زمان بگردم و مطمئن باشید بالاخره یکی پیدا میشه که تقصیرو بندازم گردن اون!!
ولی حقیقت چیز دیگه ای دوست من Smile

?????
مهمان

پست  beyk الثلاثاء 24 فبراير 2009 - 4:31

سلام
ببخشید ولی واقعا این تابیک چه ربطی به نمره خوب داشت؟چه ربطی به بچه های خوب داشت؟چه ربطی به درصد واسه دانشجوها داشت؟اصلا چه ربطی به ضایع شدن حق داشت؟؟؟؟...
نمی دونم چرا همش می خواید مشکلات دانشگاه رو بی ربط به صحبت های بقیه یا حتی مرتبط با اون ها مطرح کنید؟
باور کنید ما همگی از این مشکلات مطلعیم بس خواهشا به جای این همه گلگی سعی کنید با مشکلات مبارزه کنید
من فقط گفتم "به کجا اعتراض کنم"دنبال مقصر هم نیستم چون بدیهیه این وسط چه کسایی مقصرند...
من هم که گفتم هیچ جوره کوتاه نمیام .

beyk

به کجا اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟ Empty ///

پست  david2007 الثلاثاء 24 فبراير 2009 - 6:02

اصولا همه چی به همه چی ربط داره تو یه هر محیطی که میخوایم باشیم .
اصولا به کجا اعتراض کنم ربط پیدا میکنه که چجوری اعتراض کنم . ربط پیدا میکنه که اگر اعتراض کنم ترتیب اثر داده میشه اگر نشه مشکل کجاست . اصولا و اصولاو اصولا
نمیدونم شاید شما نمیخواید بپذیرید افرادی که تو یه محیط هستنت نسبت به هم مسولیت دارند ..نسبت به خودشون و نسبت به حقشون و حق دیگران .
خوب اگر اینجا اینجوری شد چون سوال های مختلفی مطرح شد . اصولا تاپیک رو میزنن تا این جور مسایل حل و فصل بشه و از سر و صذقش هم چیزای دیگه مطرح بشه
خوب اگرخیلی ناراضی زیاد ه من دیگه چیزی در این موارد نمی نویسم . !
خدا نگهدار

david2007

پست  david2007 الثلاثاء 24 فبراير 2009 - 6:04

/اول مدیر گروه
بعد ریاست
بعد اسکندری
اگر نشد هم نفرین !! afro

david2007

به کجا اعتراض کنم؟؟؟؟؟؟؟ Empty هم صدایی

پست  maryam الثلاثاء 24 فبراير 2009 - 9:06

هم صدایی
خوب من خانم بیک در اینکه حقی از شما ضایع شده حر فی نیست اما از شما میخوام و خواهش میکنم که تا اونجا که امکان داره پیگیر باشید حتی اگه نمره ی واقعی تون رو نگرفتیدو خوشحالم که شما هم مسمم هستید چونکه عده ی از مسولان دانشگاه صدای شما رو بشنوند و شاید که اگر . . . رسیدگی کنندو به قول هم دانشگاهی از سکوت بچه ها استفاده نکنند و اما دوستان عزیز از من به شما نصیحت وقتی عصبانی هستید فقط کمی تامل کنید فقط کمی بعد هر کاری که فکر می کنید درست تره انجام بدید. دوستان به جای اینکه هی از مشکلات کوچک و بزرگ دانشگاه از هم گلایه کنیم تمنا دارم به فکر حلش باشید و همه میدونیم که یک دست صدا نداره پس هم صدا باشیم .در ضمن تنها چیزی که به ما کمک میکنه که بتونیم حرفی بزنیم یا اعتراضی کنیم این هستش که حداقل درسمونو خوب بخونیم study حتی اگه خیلی چیزها مانع باشه. متاسفانه یا خوشبختانه شما قضاوت کنید هستنداساتید محترمی که میان سر کلاس و می فرمایند بچه ها من جزوه میگم و کامله حالا اگه یکی بپرسه استاد کتابی معرفی کنید اگر چه معرفی می کنند اما بعدش می گن جزوه ی من واسه پایان ترم کافی؟؟؟؟!!!!!! Crying or Very sad و خیلی ها در این لحظه پر در می آرن اما کسی که بخواد خودش می ره دنبال منابع بیشتر البته ناگفته نماند که بعضی اساتید هم استقبال میکنندو حرف آخر:
به نظر من اگه حتی همه چی به هم مرتبط باشه ما واسه رسیدگی بهشون بهتره که اونها رو از هم تفکیک کنیم حداقل اینکه خودمون از سردر گمی در می یایم و هی سعی نکنیم اونها رو بهم مر تبط کنیم و
یادمون باشه اگه به کسی واسه عیبی تذکر می دیم مراقب باشیم خودمون کرفتارش نباشیم.و یاد بگریم که در برابر مشکلات ناله نزنیم بلکه فریاد کنیم چراکه به قول استاد شریعتی قرنها نالیدن بس است.

یا حق

maryam

تعداد پستها : 10

بازگشت به بالاي صفحه