computer85
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

شناخت Admin و ...

3 مشترك

شناخت Admin و ... Empty شناخت Admin و ...

پست  Zahra abotalebi الثلاثاء 16 ديسمبر 2008 - 4:50

سلام.
من تازه به گروه جالب شما پیوستم و چند روزی صبر کردم تا شاید از پیشکسوتان پیام خوش آمدی بهم برسه ولی ...
از بی معرفتی شما که بگذریم میزسیم به این مطلب که من تازه فهمیدم این کار قشنگ (تبادل اطلاعات) کار کی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نگو نمی دونی که باور نمیکنم ولی اگه نمیدونی من میتونم بهت بگم Very Happy
یه چیز جالب دیگه اینکه من چند روز پیش وقتی با تعدادی از بچه های گروه در مورد نرم افزار Alcol صحبت میکردم فهمیدم اطلاعاتشون در مورد این نرم افزار کم است.
البته شما رو نگفتم study
حالا اگه نرم افزار یا اطلاعی یا مشکلی دارید بدون تعارف به من بگید خوشحال میشم Laughing
با خودتون نگید این تازه وارد چقدر پرحرفه این تازه اولشه..... bounce

Zahra abotalebi

تعداد پستها : 5

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

شناخت Admin و ... Empty خوش آمد گویی

پست  david2007 الثلاثاء 16 ديسمبر 2008 - 5:22

با سلام والله ما هم که اومدیم تو سایت عضو شدیم کسی به ما خوش آمدی نگفت ولی در کل خوش آمدید .
امیدواریم با همکاری شما و دیگر هم دانشگاهیان محترم بتوانیم سایت رو به حد کمال خودش برسانیم.
یاعلی

david2007

تعداد پستها : 126

http://haminazdki.blogfa.com

شناخت Admin و ... Empty درخواست

پست  Movahedi الثلاثاء 16 ديسمبر 2008 - 7:07

سلام دوست عزيز تازه وارد
البته دادن پيام خوش آمد گويي فكر كنم از وظايف مدير سايت باشه ولي در هر صورت من به نمايندگي از اعضاي فعال سايت ورود شما و ديگر دوستاني كه منتظر پيام خوش آمد بودند رو به جمع گرم،صميمي و علمي خودمون تبريك مي گم.انشاءالله با ورود شما روز به روز بر مطالب جالب و مفيد اين سايت افزوده بشه.حضور هر چه بيشتر شما ما رو واقعا خوشحال مي كنه. Smile
اما صحبت از بي معرفتي شد بايد بگم بعضي از اعضاي اين سايت هنوز توفيق ندادند تا مارو از علم خودشون بهره مند كنند و هيچ فعاليتي از خودشون نشون نمي دهند Sad
حالا كه اين بحث پيش اومد جا داره از همه دوستان،مخصوصا كساني كه در زمينه علمي و مباحث مطرح شده در اين سايت از پايه ي قوي تري برخوردارند خواهش كنيم تا علمشون رو از ما دريغ نكنند و تا آنجايي كه مي تونند سوالات بي پاسخ ما رو جواب بدهند.بي شك اينكار خدا پسندانه و همگاني كردن دانش شخصي،زمينه پيشرفت هر چه بيشتر خودشون رو هم فراهم خواهد كرد.انشاءالله
Movahedi
Movahedi

تعداد پستها : 31

شناخت Admin و ... Empty windows

پست  your fri الثلاثاء 16 ديسمبر 2008 - 9:30

سلام به دوست عزیز "ا بو طالبی"
من هم به نوبه خودم ورودتون به این سایت رو خوش امد میگم البته شرمنده وسایل پذیرایی محدود Embarassed
چون گفتید مشکل نرم افزاری داشتم بپرسم مشکلمو میگم !!
Question سئوال:
من داشتم تو نت سیر میکردم که از قضا پیغام زیر روی مونیتور ظاهر شد:
You may be a victim of software counterfeiting
this copy of Windows did not pass genuine Windows validation.
به نظرتون چه بلایی سر pcم اومده؟

your fri
مهمان

شناخت Admin و ... Empty ؟/؟

پست  david2007 الثلاثاء 16 ديسمبر 2008 - 16:50

با سلام . احتمال دارد این مشکل شما با نصب یکی از نرم افزار های جدید مایکروسافت همچون اینترنت اکپلورر 7 حل شود
یا اینکه به سایت مایکروسافت رفته و در قست validate این سایت ویندوز خویش را قانونی نمایید

david2007

تعداد پستها : 126

http://haminazdki.blogfa.com

شناخت Admin و ... Empty رد: شناخت Admin و ...

پست  your fri الأربعاء 17 ديسمبر 2008 - 10:24

سلام
از هم دانشگاهی عزیز david تشکر می کنم اما میدونید که امروز عید بود اما حتما میرم و قانونیش میکنم
اگه به مشکلی خوردم باتون در میون میذارم
در ضمن عیدتون هم مبارک Smile

your fri
مهمان

بازگشت به بالاي صفحه