IIS (Internet Information Server)

اذهب الى الأسفل

IIS (Internet Information Server) Empty IIS (Internet Information Server)

پست  david2007 في الجمعة 5 ديسمبر 2008 - 10:59

سلام و خسته نباشید
از اینکه پویای عزیز نیر به جمع اعضا پیوستند خوشحالم امیدوارم مطالب شبکه این سایت افزون گردد
با اجازه مهندس پویا

IIS : یکی از راه انداز های سرور های اینترنتی است . مثل FTP و HTP .
ایتدا نحوه را اندازی این سرور
این برنامه یکی از امکانات xp است که با آن نصب نمی شود و کاربر باید به صورت دستی نسبت به نصب آن اقدام نماید
برای شروع ابتدا به control panel بروید . سپس برنامه Add or Remove Programs را اجرا نمایید .سپس در قسمت چپ بر گزینه Add/Remove windows components کلیک نمایید . در پنجره ایی که باز میشود گزینه IIS(Internet Information Server) vh علامت بزنید .سپس next را بزنید . البته باید توجه داشت که سی دی ویندوز xp را باید در دستگاه قرار دهید .
برای استفاده از این سرویس و کنترل آن بر روی my commputer کلیک راست کرده و گزینه manage را کلیک کنید . از صفحه باز شده به قسمت services and applications بروید و بروی IIS کلیک کنید .
-------------------------------
برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت زیر مراجعه نمایید

+===
پيکربندی IIS با رعايت مسائل امنيتی ( بخش اول )
استفاده از شبکه های کامپيوتری از چندين سال قبل رايج و در ساليان اخير روندی تصاعدی پيدا کرده است .اکثر شبکه های پياده سازی شده در کشور مبتنی برسيستم عامل شبکه ای ويندوز می باشند . شبکه های کامپيوتری، بستر و زير ساخت مناسب برای سازمان ها و موسسات را در رابطه با تکنولوژی اطلاعات فراهم می نمايد . امروزه اطلاعات دارای ارزش خاص خود بوده و تمامی ارائه دهندگان اطلاعات با استفاده از شبکه های کامپيوتری زير ساخت لازم را برای عرضه اطلاعات بدست آورده اند . عرضه اطلاعات توسط سازمان ها و موسسات می تواند بصورت محلی ويا جهانی باشد. با توجه به جايگاه والای اطلاعات از يکطرف و نقش شبکه های کامپيوتری ( اينترانت و يا اينترنت ) از طرف ديگر ، لازم است به مقوله امنيت در شبکه های کامپيوتری توجه جدی شده و هر سازمان با تدوين يک سياست امنيتی مناسب ، اقدام به پياده سازی سيستم امنيتی نمايد . مقوله تکنولوژی اطلاعات به همان اندازه که جذاب و موثر است ، در صورت عدم رعايت اصول اوليه به همان ميزان و يا شايد بيشتر ، نگران کننده و مسئله آفرين خواهد بود . بدون ترديد امنيت در شبکه های کامپيوتری ، يکی از نگرانی های بسيار مهم در رابطه با تکنولوژی اطلاعات بوده که متاسفانه کمتر به آن بصورت علمی پرداخته شده است . در صورتيکه دارای اطلاعاتی با ارزش بوده و قصد ارائه آنان را بموقع و در سريعترين زمان ممکن داشته باشيم ، همواره می بايست به مقوله امنيت، نگرشی عميق داشته و با يک فرآيند مستمر آن را دنبال نمود .
اغلب سازمان های دولتی و خصوصی در کشور، دارای وب سايت اختصاصی خود در اينترنت می باشند . سازمان ها و موسسات برای ارائه وب سايت ، يا خود امکانات مربوطه را فراهم نموده و ........
http://e-kashani.blogfa.com/post-10.aspx

امیدوارم مفید واقع شده باشد .
یاعلی

david2007

تعداد پستها : 126
تاريخ التسجيل : 2008-12-02

خواندن مشخصات فردي http://haminazdki.blogfa.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد