computer85
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پرسش 1

+2
david2007
Zamanian
6 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

پرسش 1 - صفحة 2 Empty این اصلا قابل فبول نیست

پست  david2007 الأحد 22 فبراير 2009 - 15:49

Embarassed اشتباه شد Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

سلام . من که گفته بودم . آخه من که گفته بودم .
آخه من که گفته بودم . این چه جورشه . ای خدا . من که گفته بودم اشکال بد سکتوره . ای خدا
خوب بریم سر اصل مطلب . ما گفته بودیم که اشکال سخت افزاریه ولی خانم زمانیان به این نکته اصلا توجه نکردند تو صحبت های من .
من گفتم اگر ویندوز 98 نصب میکردید این مشکل رو نداشتید .. حالا دلایلش بماند ولی بهر حال ویندوز 98 این بد سکتور ها رو پیدا میکند . اما خانم زمانیان اشاره خوبی به low level format کردند که نوشتن برنامش هم کاری نداره . میتونید با یه برنامه اسمبلی از اول هارد تا آخر هارد رو بخونید و تمامی بایت ها ش رو به صفر تبدیل کنید .
اما مهم ترین چیزی که بدسکتور داره همون صداشه هارد من هم اینجوری شده بود ولی با ویندوز 98 درستش کردم و الا آخر که سوخت .. . یادش بخیر چه هاردی بود .
اما بد سکتور سخت افزاری رو هم نمیشه حتی با عوش کردن سلندر درست کرد چون بعد از مدتی دوباره همون آش است و همون کاسه .
اما بد سکتور سخت افزاری حتی باعث میشه که نیمی از هارد شما ببپره
خانم زمانیان دوباره به مطلب مهم اشاره کردند و اونم امکان ویندوز ایکس پی است که پس از نصب آن فعال میشه ولی در 98 خیر
اسکن کردن بد سکتور ها توسط ایکس پب هم با دیفراگمنت حل میشه هم با کلیک راست رو هر درایو و چک کردن آن که اگر خوب یاد م مونده باشه 3 مرحله داره . بهر حال این امکان بسیار خوبی است که حتی بعضی از بد سکتور هایی که فایل های سیستمی باعثشون میشن رو برطرف میکنه . این نرمافزار ایکس پی : به نظرمن میگرده دنبال بدسکتور ها سخت افزاری و اگر پیدا کرد آدرسشون رو نگه میداره و سپس اگر برنامه ایی فصد دسترسی به اون رو داشته باشه این دسترسی رو لغو میکنه . البته بدسکتور های نرم رو برطرف میکنه
نرم افزار هایی که خانم زمانیان معرفی کردند هم کار میکنه ولی من پیشنهاد میکنن از این نرم افزار ها استفاده نکنید . چون این ها فقط مشکل بد سکتور نرم افزاری رو برطرف میکنن اونم گاهی اوفات .. و سخت رو هم که نمیتونن .
بهر حال واقعا پیشنهاد میکنن به هر مشکل ناشناخته ایی که برخورد کردید حتما ویندوز 98 رو جز اولین گزینه های برطرف کردن اون بدونید . ببینید ویندوز 98 درسته قدیمیه ولی بهر حال خیلی زمان بود که ازش استفاده میکردند .شاید بتونیم بگیم 98 از ایکس پی بیشتر استفاده شده .
اما خانم زمانیان جواب این سوال من رو ندادند که این ویندوز رو نصب کردند و مشکلشون حل نشد ؟
من از نرم افزار low level format برای هاردم استفاده کردم ولی کار خاصی نکرد و مشکلاتش با پرجا بود . ولی 98 برطرفشون کرد . نمیدونم آیا دوستان او هم دانشگاهیان این سایت ویندوز 98 دارند ؟؟؟؟

یه چیز دیگه هم بگم اونم اینه که خانم زمانیان اسم همه نرم افزار هارو بردند ولی اسم مهمترین نرم افزار این کار رو نگفتند . و اون هم خانواده norton می باشد . این نرم افزار بسیار قدرتمند می باشد چون نویسندگانش بسیار قدرتمند هستند و بسیار عالی روش کار شد ه .
روزگار به کام .

david2007

تعداد پستها : 126

http://haminazdki.blogfa.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پرسش 1 - صفحة 2 Empty پرسش

پست  david2007 الأربعاء 25 فبراير 2009 - 11:56

باسلام .. میخواهیم سوالی مطرح کنیم ..
اگه موافقید اعلام نمایید ! تا اینجا قرار دهیم .
ممنون

david2007

پرسش 1 - صفحة 2 Empty رد: پرسش 1

پست  yousefi الخميس 26 فبراير 2009 - 14:01

david2007 نوشته است:باسلام .. میخواهیم سوالی مطرح کنیم ..
ممنون
سلام
بحث جالبي بود . از خانم زمانيان تشكر ميكنم. واقعا كارخوبي كردن. هر چند توي بحث شركت نكردم اما اون رو دنبال مي كردم. دليل شركت نكردنم هم عدم اطلاعات كافي بود Embarassed .
اميدوارم ادامه پيدا كنه. و منتظر سوال آقاي شعبان پور هستم. اميدوارم سوالشون نرم افزاري باشه Very Happy

yousefi

تعداد پستها : 25

پست  maryam السبت 28 فبراير 2009 - 7:37

سلام
دست همه درد نکنه عالی بود حداقل برای خودم .آ خه من هم با نصب ویندوز مشکلاتی داشتم اومدم که بگم در انتظار سوال بعدی هستم
یا حق

maryam

تعداد پستها : 10

پست  beyk الأحد 1 مارس 2009 - 15:58

david2007 نوشته است:باسلام .. میخواهیم سوالی مطرح کنیم ..
ممنون
سلام
1سئوالی واسم پیش اومده
میخواستم بدونم وقتی خانم زمانیان این تاپیک رو گذاشتن شرطی واسه مطرح کردن سئوالات گذاشتند؟ Suspect
این سئوال واسم پیش اومده البته چون ممکنه فردا روزی من هم بخوام سئوالی مطرح کنم...
خواستم بدونم اگه شروطی همراه این تاپیک ذکر شده من هم مطلع باشم
ممنون میشم افراد مطلع من رو هم با خبر کنند

beyk

تعداد پستها : 35

پرسش 1 - صفحة 2 Empty ..

پست  Mahsa الإثنين 2 مارس 2009 - 12:16

سلام.بحث جالبی بود...ممنون از همه ی دوستان...در جواب آقای david که نوع سوالات رو مطرح کرده بودن می خواستم بگم اگر طراح سوال جواب رو بدونه بهتر نیست؟آیا این کمک نمی کنه که بقیه ی دوستان در بحث ها از جواب اصلی دور نشن؟

Mahsa
مهمان

پست  M.Zamani الثلاثاء 3 مارس 2009 - 6:16

سلام
من شرطی برای گذاشتن سوالات نذاشتم فقط یکسری قوانین برای مهلت پاسخ به سوال و... گذاشتم که اگر اول این تاپیک رو بخونید متوجه میشید.
در هر حال اگه کسی میخواد سوال بذاره نیازی به نظرخواهی نیست فقط یک پیشنهاد دارم و اونم اینه که بهتره سوال جدید مطرح شده رو در یک تاپیک جدا در قسمت سوالات هفتگی بنویسید و از دوست عزیزم Admin هم خواهش میکنم اسم تاپیک فعلی رو که در قسمت سوالات هفتگی است بذاره سوال 1،تا هرکسی خواست سوال جدیدی بذاره اسم تاپیک رو سوال 2و3و... بذاره.
اینم بگم این سوالات قرار بود هفتگی باشه و از موقعی که من جواب رو گذاشتم کسی سوالی نذاشته، فکر کنم دنبال اسپانسر برای جایزه میگردید!! به هر حال نگران نباشید ما از کسی جایزه نمیخوایم!!! در هرحال اگه سوال نذارید من خودم مجبورم سوال بذارم ولی این بار باید به من جایزه بدید!!!!!!!!!!!!
از شوخی که بگذریم من تا 2 روز صبر میکنم اگه کسی سوالی نذاشت خودم سوال مطرح میکنم.
ممنون از همراهیتون

M.Zamani
مهمان

پست  Zamanian الأربعاء 4 مارس 2009 - 3:57

سلام
ممنون از Admin عزیز.
این تاپیک قبلی رو من نوشته بودم همتون متوجه شدید دیگه!!!!!
میخواستم بدونم مهمان بودن چه شکلیه!! آخه خیلی از اعضای سایت معمولا به صورت مهمان می آن گفتم من هم تجربه اش کنم، ولی انصافا مهمان بودن هم بد نیست تقریبا تمام کارهایی که اعضا میتونند بکنند مهمان ها میتونند انجام بدن با این تفاوت که وقتی میخوان اسم وارد کنند فکر کنم بیشتر از 8 کاراکتر نمیتونن!!
حالا اومدم بگم که توصیه های منو جدی بگیرید!! من اصلا شوخی نکردم اگه این دفعه سوالو من بذارم مجبورتون میکنم جایزه بدید.
توجه کنید که فقط امروز و رو وقت دارید .
موفق باشید
Zamanian
Zamanian

تعداد پستها : 60

پرسش 1 - صفحة 2 Empty ???

پست  david2007 الأربعاء 4 مارس 2009 - 14:48

سلام .
با عرض پوزش من فراموش کرده بودم که باید سوال بزارم . الان هم فراموش کردم سوالی که میخواستم بزارم چی بود . بهر حال ممنون از دوستان به خاطر توجهشون به این جا .! در ضمن هر چی فکر میکنم می بینم که سوالی که دفه پیش مطرح شد و تعداد افرادی که اومدن و نظرشون رو گفتن و یا مشکل جدید رو مطرح کردن خیلی کم بود حتی ادمین هم در آخر اومد ..به قول بزرگی در جلسسه بحثی اگر سوالی در مورد صحبت های افراد مطرح نشه یه جای کار می لنگه .
. از آخرین سوال و جواب دفعه پیش هم مدت مدیدی (تقریا سه روز ) گذشت و کسی هم سوالی مطرح نکردو شاید همه منتظر بودند یه نفر سوال بزاره ؟؟ با همه این مسایل مطرح شده ! فکر میکنم اینجا داره برای بعضی از اعضا بی اهمیت میشه و بر طبق یکی از قانون های طبیعی -انسانی افراد دیگر هم دلسرد میشوند مثل من . بهر حال از اینکه این مدت باهاتون به بحث و جدال و جنگ بر سر پرسش های مختلف که توی این تاپیک ( Very Happy ) مطرح میشد !! خوشحال و خرسندیم . امیدوارم بتونید اینجا رو گرم تر از اینکه هست بکنید . بهر حال فکر میکنم بودن یا نبودن یکی از اعضا چیزی از جایی کم نخواهد کرد . امیدوارم تاپیک خوبی داشته باشید .

یاعلی
خدانگهدار

david2007

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة