computer85
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

PDF Annotator

2 مشترك

PDF Annotator Empty PDF Annotator

پست  yousefi الإثنين 16 فبراير 2009 - 10:06

سلام. با توجه به استفاده ي زياد از ebook هايي كه به صورت PDF هستند. نياز به ابزاري براي علامت گذاري PDF ها داريم. من با نرم افزار PDF Annotator آشنا شدم. به نظرم نرم افزار خوبي اومد. گفتم به دوستان هم معرفي كنم. اين هم لينك برنامه :
لينك برنامه

yousefi

تعداد پستها : 25

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

PDF Annotator Empty /?/PDF Annotator

پست  david2007 الإثنين 16 فبراير 2009 - 14:33

سلام .. ممنون برنامه جالبیه ولی حجمش بالاست . اگر میتونید این برنامه رو روی یکی از سایت ها بزارید تا بچه ها بتونن بردارن .
ولی من هم برنامه کم حجم ولی خیلی بهتر از acrobat reader رو بهتونن میتونم معرفی کنم . خیلی برنامه سبک و راحتیه . اسم برنامه Foxit PDF Reader v2.0 می باشد
من سه ساله دارم ازش استفاده میکنم و واقعا ازش راضی هستم . حتی بعضی از بچه های قوی دانشگاه هم این برنامه رو دیدن لذت بردن ازش . امیدواریم برای شما هم چنین اتفاقی پیش بیافتد .
این برنامه رو میتونید تو هر سی کالکشن معروفی پیدا کنید .یا از نت دانلودش کنید .حجمش کمه و ظرف چند دقیقه دانلود میشه .
ممنون
خدا نگهدار

-----------------------------------------------------------------------------------------
فاتحه ایی چو آمدی بر سر خسته ایی بخوان .....لب بگشت که میدهد لعل لبت به مرده جان
-----------------------------------------------------------------------------------------

david2007

تعداد پستها : 126

http://haminazdki.blogfa.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه