مشکلات کتاب

مشکلات کتاب

پست  Zamanian في الأحد 15 فبراير 2009 - 14:51

سلام
قبل از هر چیز لازم میدونم که از دوست عزیزم Admin تشکر کنم که خیلی سریع این تاپیکو ایجاد کرد.
و اما برای شروع یه سوال میپرسم که نیاز به راهنمایی تمامی هم کلاسی ها داره و اونم اینه که من این کتاب رو که شروع به خوندن کردم خیلی خیلی ابتدایی بود مثلا اصلا توضیح نداده که چرا بعضی از کدها رو در form.cs مینویسیم و بعضی رو در form.designer.cs ؟
یا مثلا اگه بخواییم 1 کاراکتر ایجاد کنیم نه string چی کار کنیم یا چرا اشاره گرها رو اصلا نگفته و ...
در هر صورت این کتاب فقط برنامه نویسی رو یاد داده و بیشتر به صورت حفظی (حالا نگید خودت این کتابو معرفی کردی چرا ایراد میگیری!!)
من دنبال کتابی هستم که یه کم high level تر توضیح بده منظورم از نظر یه برنامه نویسه
ممنون
Zamanian

تعداد پستها : 60

خواندن مشخصات فردي

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

///

پست  david2007 في الأحد 15 فبراير 2009 - 15:44

سلام به هم دانشگاهی زمانیان .
استفاده از شاره گره ها مثل سی پلاس میمونه ولی در سی شارپ اشاره گر استفاده نمیکنن . اشاره گرها باعث مشکلاتی در برنامه نویسی میشه و گاهی اوقات راحتی . ولی در کل میشه استفاده کرد و میشه استفاده نکرد.
برای ایجاد کاراکتر هم مثل سی پلاس عمل میکنم .
من پیشنهاد میکنم که کتاب سی شارپ در 21 رو رو از اینترنت بگیرید و بخونید. این کتاب خیلی جالبه از یه نظر که شما رو از محیط ویژوال جدا میکنه . شما برای اجاد فورم باید خودتون دست به کار بشید . این کتاب برای شروع به نظرم خیلی خوبه چون باعث میشه با این گونه نوشتن شما پایه ایی مناسب برای جاوا داشته باشید .
البته کتاب های دیگری هم هست .
همیچنین کتاب دیگر هم وجود دارد به نام Microsoft C# Programming for the Absolute Beginner
البته من نمیدونم دنبال چی میگردید هنوز . و منظورتون از سطح چه چیزی می باشد ؟ مثلا میخواهید در چه موردی توضبح بیشتری داشته باشه . هر کتابی یه خاصیتی داره . چه نوع برنامه نویسی ؟

البته این کتاب هم که معرفی کردید خوبه برای اینکه با محیط ویژوال کمی آشنا بشیم و یا اینکه بتونیم از اشیا موجود در ویزوال استفاده کنیم .
از ادمین هم برای ایجاد تاپیک تشکر میکنم .

david2007

تعداد پستها : 126

خواندن مشخصات فردي http://haminazdki.blogfa.com

رد: مشکلات کتاب

پست  movahhed في الثلاثاء 17 فبراير 2009 - 15:45

سلام
لطفا لينك كتاب و نرم افزار هايي كه معرفي مي كنيد رو اگه مي دونيد بذاريد

movahhed
مهمان

///

پست  david2007 في الثلاثاء 17 فبراير 2009 - 15:49

با سلام . من این کتاب های رو دانلود نمیکنم . و دنبال دانلودشون هم نمرم .چون حجمشون زیاد . از این ور اونور میگیریم و میدن به ما دوستان مهربان ما !

david2007

تعداد پستها : 126

خواندن مشخصات فردي http://haminazdki.blogfa.com

بازگشت به بالاي صفحه